Polityka Społeczna


Zagłosuj na SUPER SENIORA 2015

Dodano: 04 września 2015

Znasz seniora lub seniorkę, którzy mają ciekawe pasje i zarażają pozytywną energią, zgłoś ich kandydaturę do tytułu SUPER SENIOR 2015. Możesz również zgłosić sam siebie. Organizatorzy 6 Sopockich Targów Seniora poszukują Super Seniorów, osoby które swoim przykładem udowadniają, że jesień życia może być ciekawa i aktywna. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i tytuł SUPER SENIOR 2015.


fot.1

– Szukamy seniorów, którzy mieszkają na terenie województwa pomorskiego i charakteryzują się wyjątkową aktywnością, kreatywnością i dokonaniami w różnych dziedzinach życia – mówi Anna Jarosz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, organizator Sopockich Targów Seniora oraz konkursu Super Senior. Seniorów otwartych na świat, posiadających pasje, takich którzy zarażają pozytywną energią i swoim przykładem udowadniają, że jesień życia może być pięknym i spełnionym czasem.

– Współcześni seniorzy są bardzo aktywni. Rozwijają swoje zainteresowania, podróżują, chętnie uczą się nowych rzeczy, zarażają innych swoimi pasjami, działają społecznie służąc pomocą, radą i czasem – dodaje Joanna Woźniczka, prezes Spółdzielni Socjalnej Kooperacja, współorganizator Targów.

Takich właśnie pozytywnych seniorów szukamy – podkreślają organizatorzy. Seniorów, którzy mogą być inspiracją dla innych. Tytuł Super Senior 2015 zostanie przyznany w trzech kategoriach: 1) działalność społeczna, 2) kultura, edukacja i sztuka, 3) sport i rekreacja. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas 6 edycji Sopockich Targów Seniora, która odbędzie się w dniach 3 i 4 października w Hali 100-lecia Sopotu. Wśród osób zgłaszających kandydatów zostaną rozlosowane upominki.

Zgłoszenia kandydatów można przesyłać do 23 września br. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który zawiera podstawowe dane oraz krótki opis Kandydatki/Kandydata do tytułu Super Seniora. W tym miejscu należy opisać pasje, aktywności, zainteresowania lub osiągnięcia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.targiseniora.pl oraz u organizatorów. Ważne! Kandydat na Super Seniora musi wiedzieć o tym, że jest zgłaszany do konkursu i wyrazić na to zgodę.

fot.2

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać e-mailem na adres biuro@targiseniora.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie, ul. Kolejowa 14, 81-835 Sopot, z dopiskiem „Konkurs –SUPER Senior 2015” do dnia 23 września 2015 roku. (decyduje data wpływu!)

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Opublikował: psakowski Kategorie: Dobre praktyki, Rodzina, Wyróżnione

Odpowiedz

Zabezpieczenie atyspamowe
Skopiuj lub przepisz poniższy text aby dodać komentarz do artykułu.

Zapisz się do newslettera

Wyróżnione artykuły

Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, ...

100 lat polskiej polityki społecznej

W ramach programu obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. w MRPiPS zorganizowano ...

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w ...

Wesołych Świąt i do siego 2018 Roku !

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie ...

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego – polskie święto obchodzone 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy ...