Polityka Społeczna


Warsztaty Finalistek Miss Polski na wózku 2014

Dodano: 15 lipca 2014
W dniach 05-13.07.2014r. w Bemowskim Centrum Kultury odbyły się Warsztaty Finalistek konkursu Miss Polski na wózku 2014. Sesje zdjęciowe, próby choreograficzne, warsztaty to jedne z wielu rzeczy które czekały w te dni na dziewczyny.
Warsztaty Finalistek są częścią wyjątkowego wydarzenia, jakim jest konkurs Miss Polski na wózku 2014 organizowany przez Fundację Jedyna Taka przy współpracy z Fundacją PZU. Zasięg konkursu ma charakter ogólnopolski, a jego główne cele to przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, integracja, zmiana wizerunku osób z niepełnosprawnością.
Na warsztaty zostało zaproszonych Dziesięć Finalistek,  które otrzymały najwięcej głosów podczas głosowania internetowego, a także dwie dziewczyny, którym Jury przyznało  “Dzikie Karty” .
Warsztaty miały za zadanie przygotować finalistki do występu na Gali Finałowej, która odbędzie się 16 sierpnia w Amfiteatrze na warszawskiej dzielnicy Bemowo, podczas której poznamy Miss Polski na wózku 2014.
 
Uczestniczki warsztatów wzięły udział w wielu zajęciach takich jak: choreografia, sesje fotograficzne, kurs pielęgnacji ciała, stylizacja, brafitting, kurs wizażu, a także części artystycznej “pod osłoną sztuki” czyli malowanie osłon na wózki, które zostaną przekazane na cele charytatywne.
Projekt jest realizowany dzięki zaangażowaniu wielu  wolontariuszy, a także partnerom Fundacji Jedyna Taka: Świt Pharma, Quickie, Fundacja Bezcenne Zdrowie, Dobry Projekt.

Źródło: www.jedyna-taka.pl
Opublikował: psakowski Kategorie: Rodzina, Wyróżnione

Odpowiedz

Zabezpieczenie atyspamowe
Skopiuj lub przepisz poniższy text aby dodać komentarz do artykułu.

Zapisz się do newslettera

Wyróżnione artykuły

Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, ...

100 lat polskiej polityki społecznej

W ramach programu obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. w MRPiPS zorganizowano ...

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w ...

Wesołych Świąt i do siego 2018 Roku !

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie ...

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego – polskie święto obchodzone 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy ...