Polityka Społeczna


Kolejne zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Dodano: 17 sierpnia 2015

Kolejni partnerzy wspierają duże rodziny
13 sierpnia podpisano kolejne umowy z firmami i instytucjami, które chcą wspierać rodziny wielodzietne w ramach ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.
Do programu dołączyli: Koleje Wielkopolskie, towarzystwo ubezpieczeń Link4, Nutricia Polska oferująca żywność dla niemowląt i dzieci, Deutsche Bank Polska, hurtownia internetowa TakTuTanio.pl, sieć sklepów Partner AGD RTV, sieć telefonii komórkowej T-Mobile, PKN Orlen, Teatr Powszechny oraz Energa.
Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Do tej pory wydano już ponad 1,2 mln kart. Rodzice otrzymują Kartę dożywotnio, dzieci do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód. Do programu dołączyło już ponad 880 firm i instytucji, które oferują zniżki w ponad 7,7 tys. miejscach w całej Polsce. Lista zniżek dostępna jest na stronie: www.rodzina.gov.pl

karta dużej rodziny

foto M.Kubeł

Koleje Wielkopolskie
Koleje Wielkopolskie oferują zniżkę 20 zł od ceny nominalnej na zakup Karty Wielkopolskiej.
– Stała zniżka daje rodzinie poczucie pewności niższej ceny, a nam gwarancję, że rodzina wybierze podróżowanie właśnie z nami – powiedział Włodzimierz Wilkanowicz, prezes zarządu Kolei Wielkopolskich.
Link4
Link4 oferuje zniżkę 50% na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego NNW oraz 30% zniżki na zakup ubezpieczenia mieszkaniowego OC.
– Jesteśmy rodzinni wewnątrz i na zewnątrz z naszą specjalną ofertą dla dużych rodzin. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przystąpienia do programu. Dzięki temu możemy pomóc rodzinom wielodzietnym, których codzienne życie jest pełne trudnych wyzwań – powiedział Marek Baran, dyrektor w Link4.
Nutricia Polska
Nutricia Polska przyznaje 5% rabatu na zakup produktów Bobovita, Bebiko, Bebilon dostępnych w sklepie internetowym www.mamyzakupy.pl.
– Cieszymy się, że jesteśmy pierwszym producentem żywności dla niemowląt i małych dzieci, który podpisuje ten ważny dokument. Coraz więcej firm i instytucji łączy działania, by wspólnie tworzyć tak kompleksowy i potrzebny w Polsce program prorodzinny – powiedział Paweł Piątek, dyrektor generalny dywizji żywności dla dzieci NUTRICIA Polska.
Deutsche Bank Polska
Deutsche Bank Polska oferuje preferencyjne oprocentowanie kredytów gotówkowych na poziomie 7,99% oraz całkowite zniesienie prowizji za ich udzielenie, czy zwolnienie z części standardowych opłat za limit kredytowy oraz kartę kredytową.
Źródło serwis prasowy MPiPS

Opublikował: m.kubel Kategorie: Dobre praktyki, Pomoc Społeczna, Rodzina

Odpowiedz

Zabezpieczenie atyspamowe
Skopiuj lub przepisz poniższy text aby dodać komentarz do artykułu.

Zapisz się do newslettera

Wyróżnione artykuły

Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, ...

100 lat polskiej polityki społecznej

W ramach programu obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. w MRPiPS zorganizowano ...

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w ...

Wesołych Świąt i do siego 2018 Roku !

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie ...

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego – polskie święto obchodzone 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy ...