Polityka Społeczna


500+ na pierwsze dziecko od 1 lipca

Dodano: 24 czerwca 2019

500 plus na pierwsze dziecko już w 2019 roku? Sprawdzamy najnowsze zmiany w programie 500 plus, które zaproponował PiS w tym roku. Jak złożyć wniosek na dziecko na każde dziecko w 2019 roku. Co zaproponowane przez PiS zmiany oznaczają dla osób, które korzystają z programu 500 plus, i ile teraz będą dostawać dodatkowych pieniędzy na 500 plus. Wszystko na temat zmian w programie 500 plus w tym materiale. Sprawdź najnowsze informacje dotyczące 500 plus na każde (na pierwsze dziecko). Aktualizacja 24.06.2019. Program 500 + w nowej wersji.

500 plus na każde dziecko. Jakie zmiany w programie 500 plus od 1 lipca 2019 roku WNIOSEK ONLINE

PiS oraz Jarosław Kaczyński zaproponował zmiany w programie 500 PLUS. Zmiany wejdą w życie 1 lipca 2019 roku, wtedy własnie już na pierwsze dziecko będzie dostępny program 500 plus. Oznacza to, że więcej rodzin otrzyma pieniądze z programu 500 plus. W tym materiale sprawdzamy na jakich zasadach będą wypłacane pieniądze z tego programu oraz, jak złożyć wniosek na program 500 plus.

Jeszcze niedawno minister Elżbieta Rafalska zapowiadała podwyższenie kryterium dochodowego obowiązującego przy staraniach o 500 plus na pierwsze dziecko, co tłumaczyła m.in. rosnącą z każdym rokiem pensją minimalną.

Tymczasem podczas konwencji PiS Jarosław Kaczyński 23 lutego 2019 r. zapowiedział, że od 1 lipca 2019 r. zasady przyznawania zasiłku 500+ zostaną zmienione.

więcej na stronie gk24.pl

Opublikował: psakowski Kategorie: Rodzina

Odpowiedz

Zabezpieczenie atyspamowe
Skopiuj lub przepisz poniższy text aby dodać komentarz do artykułu.

Zapisz się do newslettera

Wyróżnione artykuły

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Z okazji zbliżających się radosnych Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy złożyć naszym Czytelnikom najserdeczniejsze ...

Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy, aby nadchodzący 2019 rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem,  w którym uda się ...

Gminy stracą miliony z podatków od nieruchomości

Rząd zmienił sposób opodatkowania gruntów wykorzystywanych przez firmy energetyczne . Stracą na tym samorządy – ...

UOKiK bierze się za pokazy dla seniorów: Trzeba powstrzymać falę oszustw

Urząd szykuje przepisy mające utrudnić życie nieuczciwym firmom, które sprzedają drogie i niepotrzebne sprzęty czy ...

Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, ...