Polityka Społeczna


Warsztaty Finalistek Miss Polski na wózku 2014

Dodano: 15 lipca 2014
Podziel się !Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someone
W dniach 05-13.07.2014r. w Bemowskim Centrum Kultury odbyły się Warsztaty Finalistek konkursu Miss Polski na wózku 2014. Sesje zdjęciowe, próby choreograficzne, warsztaty to jedne z wielu rzeczy które czekały w te dni na dziewczyny.
Warsztaty Finalistek są częścią wyjątkowego wydarzenia, jakim jest konkurs Miss Polski na wózku 2014 organizowany przez Fundację Jedyna Taka przy współpracy z Fundacją PZU. Zasięg konkursu ma charakter ogólnopolski, a jego główne cele to przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, integracja, zmiana wizerunku osób z niepełnosprawnością.
Na warsztaty zostało zaproszonych Dziesięć Finalistek,  które otrzymały najwięcej głosów podczas głosowania internetowego, a także dwie dziewczyny, którym Jury przyznało  „Dzikie Karty” .
Warsztaty miały za zadanie przygotować finalistki do występu na Gali Finałowej, która odbędzie się 16 sierpnia w Amfiteatrze na warszawskiej dzielnicy Bemowo, podczas której poznamy Miss Polski na wózku 2014.
 
Uczestniczki warsztatów wzięły udział w wielu zajęciach takich jak: choreografia, sesje fotograficzne, kurs pielęgnacji ciała, stylizacja, brafitting, kurs wizażu, a także części artystycznej „pod osłoną sztuki” czyli malowanie osłon na wózki, które zostaną przekazane na cele charytatywne.
Projekt jest realizowany dzięki zaangażowaniu wielu  wolontariuszy, a także partnerom Fundacji Jedyna Taka: Świt Pharma, Quickie, Fundacja Bezcenne Zdrowie, Dobry Projekt.

Źródło: www.jedyna-taka.pl
Podziel się !Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someone
Opublikował: psakowski Kategorie: Rodzina, Wyróżnione

Odpowiedz

Zabezpieczenie atyspamowe
Skopiuj lub przepisz poniższy text aby dodać komentarz do artykułu.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Zapisz się do newslettera

Wyróżnione artykuły

zyczenia 2017

Wesołych Świąt i do siego 2018 Roku !

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie ...

pracownik socjalny

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego – polskie święto obchodzone 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy ...

dzieci dzien dziecka 2

Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ...

wielkanoc 2017 maly

Wesołych Świąt !

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Czytelnikom wszystkiego co najlepsze: pogody ducha, rodzinnej, świątecznej ...

katastrofa smolenska

7. Rocznica katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia 2010 roku w pobliżu lotniska Smoleńsk-Północny doszło do największej tragedii lotniczej w historii ...